Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Teambuilding

Pro firmy a skupiny nabízíme zajímavé programy, které s úspěchem vyzkoušelo již mnoho firem, společností, ale i jednotlivců. Samozřejmě se jsme otevřeni zrealizovat i jiné návrhy a požadavky, zejména letních aktivit, nebo je možné "namíchat" několik programů dohromady.
Sportovní aktivity je možné různě prokládat relaxací v našem hotelovém centru.
Pokud vás některý z programů zaujme, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku a doplníme jí i ostatními službami včetně využití vlastního sportovního vybavení, ubytování, gastroslužeb a případně jiných doplňkových služeb dle vašeho přání.

Denní programy

Podmínkou většiny z nich je denní světlo. Trvání programů je od několika hodin až po celodenní aktivity.

Výuka tenisu, tenisové turnaje

Výuka tenisu probíhá na dvou kurtech v hotelovém areálu za asistence tenisových trenérů. Pro zdatnější tenisové hráče zorganizujeme tenisové turnaje s vyhlášením a předáním trofeje.

Výuka golfu

Probíhá na cca 25 km vzdáleném golfovém hřišti v Lipně nad Vltavou. Výuku vede akreditovaný trenér. Pravidla golfu se hosté dozví při neformálním večeru přímo v hotelu. Skupiny dopravíme na místo, na přání zajistíme nebo svačinu.

Totální relaxace

Po náročnějším denním programu můžete navštívit naše relaxační hotelové centrum se saunou a fitness. O vaše těla se postará diplomovaný fyzioterapeut, u kterého si můžete vybrat různé druhy masáží.

Sjíždění řeky Vltavy na kanoích nebo raftech

Vyjíždí se z Vyššího Brodu a cíl je v Českém Krumlově nebo kolébce vodáků, Zlaté Koruně, kde je zajištěno občerstvení. Soutěží se kdo je rychlejší a kdo dříve na kánoi nebo s pramicí dopádluje z našeho mola na ostrov „Thajwan“. Vítězná dvojice získá zajímavý dárek.

Výstupy na okolní rozhledny

  • Vítkův kámen
  • Heidmuhle (Německo )
  • Moldaublick (Rakousko)

svačiny a pití zajistíme

Celodenní nebo polodenní výlety s piknikem

Celodenní výlet s průvodcem nejkrásnějšími kouty Šumavy aneb Šumava jak ji neznáte, kombinace autobus + pěší chůze, nebo jenom pěší chůze s možností pikniku na dohodnutém místě.


Večerní programy

Pokud máte přes den nabitý program, ale přece se chcete alespoň trochu pobavit, můžete si vybrat některý z našich večerních programů různé délky i finanční náročnosti.

Mobilní casino

V hotelovém salonku se můžete do pozdních nočních hodin proměnit aspoň jednou za hazardního hráče v ruletě, black jacku, pokeru (o nepravé peníze). Program od cca 20:00 do 2:00 nebo dle přání. Občerstvení na místě formou rautu.

Degustace vína - řízená nebo neřízená

Včetně odborného výkladu, cca 6-12 druhů přívlastkových a archivních vín od sklepů Kovacs. Taktéž můžete ochutnat moldavská nebo francouzská vína výborné kvality a sýry z domácí produkce, případně italské a francouzské.

Povídání o Šumavě

O Šumavě staré i současné Vám může povídat v rodném domě Adalberta Stiftera paní Hůlková.

Večerní návštěvy

  • Muzeií v Českém Krumlově nebo prestižní galerie Egona Schieleho s odborným průvodcem. Může být spojeno s návštěvou vinného sklepa nebo ochutnávkou krumlovského piva v pivovaru Eggenberg
  • Večerní návštěva Muzea historických motocyklů s průvodcem, muzeum se nachází v krásném prostředí krumlovského centra pod zámkem

Adrelinové aktivity

Lanové centrum

Aktivita pro ty , kteří se nebojí. Skvěle vybavené centrum je k dispozici cca 7 km v Černé v Pošumaví

Lezení po stěně na čas

Může být prováděno v areálu hotelu, přímo na centrální budově.

Stavění stanů na čas

Jak přežít v drsném šumavském prostředí

Noční přespolní běh a přespání pod „širákem“

Výlety na kole

V krásné šumavské přírodě, tam , kde se dříve nesmělo jsou dnes využívané nové cyklostezky

Projížďky v koňském sedle

cca 3 km od hotelu, instruktor k dispozici

Paintball

Zahrajte si adrenalinovou hru nabitou napětím. Paintballové hřiště se nachází v Černé v Pošumaví , cca 8 km od hotelu. Kompletní servis.

Teambuildingové hry

Kombinace dobrodružné, sportovní, animované, kreativní a psychologické hry. Směřování ke společnému cíli, protknuté často i stavy nefalšované euforie, pomáhá ke kvalitním vztahům na bázi přátelství. Vhodné zejména pro budování nových pracovních týmů nebo nové nastartování již zaběhlých a rutinních kolektivů.

Sportovní turnaje

Přímo v hotelovém areálu jsou k dispozici hřiště na volejbal, plážový volejbal, nohejbal, stolní tenis. K dispozici 1 universální hřiště, 1 hřiště na plážový volejbal, 2 tenisové kurty. Zajistíme harmonogram soutěží, hrací klíč, rozhodčí, vyhodnocení, diplomy, případně i medaile.

Orientační běh

Uspořádáme pro Vás závody jednotlivců, dvojic či družstev, různé délky i obtížnosti. Před závodem zajistíme instruktáž - čtení z mapy atd. Připravíme občerstvení na místě startu.

Prohlídky okolních hradů a zámků

Polodenní nebo celodenní výlety

Střelby z luku nebo kuše v okolí, pikniky nebo oběd ve stylové hradní restauraci. V létě možnost grilování na nádvořích nebo zajištění cateringu.


Zimní programy

Ideální program pro zimní sportovně - relaxační firemní akce nebo jako zimní teambulding. Jedná se o kombinaci více aktivit: závody ve sjezdovém lyžování, závody v běhu na lyžích, závody za psím spřežením a bruslení na nejdelší přírodní ledové dráze na světě na Lipenské vodní nádrži. Samozřejmě je možné aktivity různě kombinovat. Lze také zajistit transfer do rakouského zimního střediska Hochficht nebo na Šumavu – Ski areál Lipno (Kvilda) apod.

Večerní lyžování

Pochody se sněžnicemi

Jízdy se psím spřežením

Můžete si vybrat z dvou aktivit : jízda na saních za psím spřežením, jízda na běžkách za psem.
K dispozici zkušený musher. Velice oblíbená aktivita.

Kontaktní formulář

 - Povinný údaj

required
 
   
 
required 
 
required

s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.

Speciální nabídky