Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

Reference

Reference 2020

28. 8. 2020 - D. Pokutová a V. Hrabánek

Dobrý den,
Chtěli bychom Vám všem poděkovat za krásnou dovolenou. Za stoupající kvalitu služeb, včetněstravy a ubytování. Pod vedením paní ředitelky J. Augstenové je u Vás ochota, vstřícnost a příjemné vystupování samozřejmostí.
Kéž by takových zařízení bylo víc.
Stálí hosté D. Pokutová a V. Hrabánek


24. 8. 2020 - Martin Žárský, Praha

Vážená paní ředitelko,
obracím se na Vás s pochvalou a poděkováním pro Vaše pracovníky hotelu Na Jezeře v Horní Plané. V minulém týdnu jsme v hotelu trávili dovolenou a byli jsme moc spokojeni. Ocenili jsme velice profesionální přístup všech zaměstnanců, kteří měli přátelský přístup ke všem klientům. Navíc nabízená polopenze byla opravdu vynikající a všechna nabízená jídla byla výborná. Ubytování bylo perfektní a moc jsme si užívali okolní přírodu a krásné počasí.
Rád bych Vás informoval, že tento hotel budeme doporučovat všem našim kamarádům, protože naše zkušenost je velice dobrá. Pokud i na ostatních provozovnách máte stejně kvalitní personál, určitě nemáte problém s tím, že by se klienti rádi nevraceli.
Ještě jednou moc děkuji za velice příjemný týden na Lipně a přeji hezký den.
S pozdravem,
Martin ŽárskýUniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Praha 4

Reference 2019

26. 4. 2019 - M. Hrbková

Jako vždy u Vás bylo nádherně, ještě teď čerpám tu energii 🙂. Krásné prostředí, příjemné ubytování, milý personal, výborné jídlo 🙂. Snad se nám podaří opět brzy vrátit.
S pozdravem
M. Hrbková


8. 1. 2019 - Dáša Dadáková a Jarda Večeřa

V hotelu jsme byli na vánoce a silvestr 2018. Byli jsme překvapeni, že i za celkem špatného počasí je u Lipna vlastně krásně, pršelo, foukalo, napadl sníh a nám se tam dýchalo a naslouchalo tichu moc hezky. 
Co bylo, ale hlavní, že náš pobyt zpříjemňoval moc milý personál. Nikdy nebylo nic co by se nemohlo vyřešit. Začalo to při prvním telefonu s paní Denisou, žena na svém místě, co s úsměvem vše zařídí. Dále pan barman Jakub, profesionál a zároveň normální člověk se vším co k tomu patří. Další obsluha v restauraci pí. Světlana, výborná. Paní pokojská vždy s úsměvem vyhověla všem našim přání. O panu vedoucímu a paní vedoucí se musím zmínit, protože zde platí, jaký je šéf takový je personál, platí to ve všech odvětvích. Vždy s úsměvem vyslechli naše přání a zodpověděli naše dotazy a snažili se každému vyhovět. Vím, moc dobře, že, ne každý klient si uvědomuje tyto výhody, já jsem je viděla a moc si tohoto přístupu k lidem cením. Výsledek byl, že jsme se v hotelu cítili jako doma a nechtělo se nám ani odjíždět. Na konec musím pochválit výbornou kuchyň a všechny kdo pro nás chystal to výborné a vymazlené jídlo, jsme labužníci, jíme málo ale dobré. Tady bylo dobré opravdu vše a že to neměli lehké byly přece vánoce a silvestr a při té návštěvnosti, kterou hotel měl, tedy přátelé klobouk dolů. Mohla bych pokračovat, ale myslím, že jsem toho napsala dost aby každý pochopil kam jet.
Dáša Dadáková a Jarda Večeřa

Reference 2018

9. 7. 2018 - ing. Dagmar Bednářová

Dobrý den,
děkujeme za nádhernou dovolenou a těšíme se v zimě na viděnou!
S pozdravem,
ing. Dagmar Bednářová, Praha


26. 2. 2018 - Jiří Lemer

Dobrý den,
dovolím si krátké hodnocení - vynikající ubytování a ještě lepší kuchyně + skvělí lidé. Po všech stránkách skvělé.
Děkuji,
Jiří Lemer

Reference 2017

20. 6. 2017 - manželé Šmídovi

Moc děkujeme za krásný pobyt v EA Hotelu Na Jezeře. Skvělé ubytování, výborná strava a ochotný personál. Mělo to jen drobnou chybu a to jen tu, že to rychle uteklo. Ať se Vám daří a rádi se k Vám v budoucnu vrátíme.
Krásný den přejí manželé Šmídovi

Reference 2016

6. 8. 2016 - Pavel Částka

Dobrý den,
děkujeme za krásný pobyt, jídlo bylo perfektní a výborné.
Pavel Částka


5. 8. 2016 - Kholovi

Velká spokojenost, úžasné jídlo, milý a obětavý personál, příjemné prostředí, jediný nedostatek jsou podkrovní pokoje s okny, ze kterých se nedá prakticky vyhlédnout ven na krásnou krajinu, jelikož jsou umístěna příliš vysoko.
Kholovi


7. 3. 2016 - Křísková

Děkujeme celému týmu hotelu za bezvadně strávené zimní prázdniny s dětmi a skvělý servis recepce. I přes nepřízeň počasí nám bylo nabídnuto nespočet aktivit v okolí a skvělé lyžování na Hochfichtu, kam jsme jeli necelých 40 min. 
Velké poděkování také personálu kuchyně, moc nám chutnalo. V létě se sem opět přijedeme podívat.
Křísková, Praha 4 


23. 1. 2016 - Michal Sedláček

Celý tým tohoto hotelu můžeme jen a jen pochválit! :) S každým, s kým jsme mluvili-jednali, byl vstřícný a usměvavý. Ubytování hezké a čisté. Klidná kouzelná lokalita. Určitě se vrátíme v letní sezoně. Ski dovču s hromadou sněhu jsme si skutečně užili a děkujeme. Doporučuji všem 🙂.
Michal Sedláček

Reference 2015

9. 11. 2015

Dobrý večer, pobyt v zařízení EA Hotelu Na Jezeře se nám moc líbil a byli jsme moc spokojeni. Předčil naše očekávání. Velmi bychom chtěli poděkovat panu recepčnímu za trpělivost a lidské jednání při potížích s placením pobytu kartou Beta Gallery. Dík patří celému kolektivu lidí, kteří se tento prodloužený víkend o nás starali.


7. 5. 2015 - Jiří Šatoplet a Andrea Hnízdová

Dobrý den,
chtěli bychom Vám touto formou poděkovat za příjemně strávenou dovolenou ve Vašem hotelu. 
Vyzdvihnout bychom chtěli klidné prostředí a krásné okolí, čistotu hotelu, vstřícný personál (jak restaurace, tak na recepci) a kvalitu potravin (moc nám chutnalo).
Rádi se k Vám s partnerkou opět (možná již letos na podzim) vydáme a Váš hotel dále rádi doporučíme.
S úctou
Jiří Šatoplet s partnerkou Andreou Hnízdovou


26. 4. 2015 - ing. Petra Hromádková, Plzeň

Dobrý večer,
píšu jen krátce, abych Vám moc poděkovala za svého přítele a syna, kteří u Vás minulý víkend strávili pobyt. Já s dcerou jsme z důvodu nemoci musely bohužel zůstat doma, což nás mrzelo. Pobyt se jim strašně líbil. S ubytováním, stravou a ostatními Vašimi službami byli moc spokojeni. Vše si chválili a pobyt si moc užili. 
Ještě jednou děkuji a pokud by jste měli v nabídce opět něco podobného, určitě nás neváhejte oslovit.
Mějte se hezky a pěkný týden.
Zdraví
ing. Petra Hromádková, Plzeň

Reference 2014

16. 7. 2014 - manželé Boučkovi, Sedlčany

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu na Jezeře, kde jsme od 5. 7. do 12. 7. 2014. strávili spokojenou dovolenou.Velice příjemná obsluha, jídla vynikající a všude čisto, vřele doporučuji každému kdo chce strávit klidnou a spokojenou dovolenou.
Děkují manžele Boučkovi, Sedlčany


30. 6. 2014 - Miroslav Cichovsky, Heineken Česká republika

Dobrý den paní Kozová,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za přípravu a oraganizaci našeho teambuldingu u Vás na hotelu v termínu 26.6.2014. Vše bylo naprosto skvěle organizováno, jídlo super a personál se o nás staral perfektně.
Určitě se k Vám opět vrátíme.
díky
Miroslav Cichovsky, HEINEKEN Česká republika, a.s.


25. 4. 2014 - Tomáš Seifert

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za příjemný velikonoční pobyt u Vás a také pochválit velmi sympatickou recepční Vendulu Bouškovou.
S pozdravem Tomáš Seifert

Reference 2013

2. 10. 2013 - Lída Charvátová

Ráda bych Vám poděkovala za skvělý servis. V hotelu jsme byli velmi spokojeni, dokonce jsme měli celou vilu pro sebe. Jídlo bylo vynikající, personál velmi příjemný. 
Přeji Vám pěkné podzimní dny a zdravím Vaše kolegy a kolegyně.
Lída Charvátová


29. 7. 2013 - Pavla Bačíková

Dobrý den paní Suková,
děkuji za perfektní typ pobytu na Lipně. Byli jsme moc spokojeni s ubytováním, stravou, vstřícnou a milou obsluhou. Najezdili jsme spoustu nádherných kilometrů na kolech i bruslích. Možnosti sportovního vyžití byly skvělé i v místě - tenisové kurty a kanoe jsme taky otestovali. Rádi zkoušíme nová místa, ale sem se určitě znovu vrátíme. Děkuji za zařízení naší aktivní bezva dovolené a přeji Vám mnoho stejně spokojených klientů 🙂.
S pozdravem Pavla Bačíková


28. 4. 2013 - Jaroslava Cihlářová, Kutná Hora

Vážený kolektive,
dnes jsme se vrátili z pobytu od Vás - Jaroslava Cihlářová - Uher František. Děkujeme Vám moc za krásně srtrávený čas u Vás, za ochotu, vřelost, vynikající jídlo a vše. Byli jsme moc spokojeni, budeme Vás všude doporučovat.
Zase někdy na návštěvě u Vás se těší rodina Cihlářova a Uhrova - chata č. 13 pokoj 2 a 3.
Přejeme moc spokojených zákazníků, jako jsme byli my.
Zdraví Jaroslava Cihlářová, Kutná Hora


8. 3. 2013 - E. Vyskočilová

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za příjemný pobyt, který jsme strávili v hotelu Na Jezeře od 25. 2., byli jsme se vším velmi spokojeni, se stravou, příjemnou obsluhou a hezkým ubytováním. Měli jsme také od vás zakoupené skipasy na Hochficht. Každý den jsme dojížděli s tím jsme počítali, ale co nám vadilo, neupravené silnice na české straně, jen jsme přejeli do Rakouska, jako když mávne kouzelným proutkem, silnice perfektně upravené. Asi nebudeme sami kdo na to poukazují. Já vím, s tím asi Vy moc nenaděláte.
Mějte se hezky a zdravíme z Prahy,
E. Vyskočilová a spol.


1. 3. 2013 - Bc. Helena Březinová, Znojmo

Dobrý den,
minulý týden jsem společně se svým manželem a kamarádkami strávila ve Vašem hotelu. Nemohu jinak, než hovořit v superlativech. Byli jsme velmi spkojeni jak s ubytováním, tak se se stravováním. Myslím, že každý host musí být u Vás spokojen, neboť mu nabízíte jak komfortní ubytování s dostatečným zajištěním soukromí, tak perfektní, chutnou a rozmanitou stravu. Když k tomu přidáme milý a vstřícný personál je dovolená snů na světě. Velké díky za příjmenou atmosféru a doufáme, že někdy nashledanou.
S díky spokojení hosté,
Bc. Helena Březinová, Znojmo

Reference 2012

7. 10. 2012 - rodina Palečkova

Přejeme krásný večer,
rádi bychom poděkovali celému vašemu týmu za úžasný přístup i servis během našeho víkendového pobytu. Velmi jsme si to u vás všichni tři užili a s radostí budeme Váš hotel dále doporučovat 🙂.
Zdraví
rodina Palečkova


1. 10. 2012 - Šárka Bencová

Ahoj všem,
děkujeme veškerému personálu a hlavně paní recepční za profesionální přístup a milé jednání. Byli jsme tento víkend u Vás a strašně se nám tam líbilo. Byli jsme velice spokojeni a určitě se k Vám vrátíme a budeme Vás doporučovat u svých známých.
Ještě jednou děkujeme šestice mladých lidiček od Kolína
Šárka Bencová


19. 7. 2012 - MUDr. Dana Jirásková

Dobrý den Augstenovi,
srdečně zdravím z Lázní Bělohradu, chtěla jsem vám poděkovat za pobyt u vás na Lipně, zvláště za vynikající jídlo, ubytování, ochotný personál.. Byli jsme moc spokojeni.
S pozdravem
MUDr. Dana Jirásková


28. 5. 2012 - Martin Lidák

Musim se poklonit pred profesinalitou veskereho personalu, muzete se srovnat v pohode s Rakouskymi hotely, fakt profesionalni. diky
Martin Lidák


30. 3. 2012 - Iveta Nepivodová

Dobrý den,
ještě jsem Vám nestihla poděkovat za velice příjemný pobyt ve Vašem hotelu s lyžováním na Hochfichtu.
Obsluha byla velice vstřícná, ubytování moc pěkné, všem se nám moc líbilo a shodli jsme se, že bude-li příznivá konstalace i příští rok, rádi se k Vám přijedeme zase podívat.
Za skupinku dvanácti narušitelů děkuje
Iveta Nepivodová

Reference 2011

13. 10. 2011 - Lenka Urbanová, Beroun

Vážení,
chtěla bych touto cestou poděkovat super kolektivu HOTELU NA JEZEŘE JENIŠOV, včele s panem Augstenem a jeho manželkou, za mimořádný přístup ke klientovi. Trávila jsem se svými 2 dcerami, vnučkami a čtyřměsíčním vnoučkem ve Vašem zařízení letní dovolenou od 16.7. do 30.7.2011.
I když nám počasí nepřálo, díky výše uvedenému kolektivu, výborné kuchyni s domácí stravou a v neposlední řadě i kvalitnímu ubytování, jsme si užívali krásné šumavské přírody bez ohledu na počasí.
Moc rádi budeme i nadále využívat perfektní služby Vašeho hotelu.
Ještě jednou moc díky!!!
S pozdravem
Lenka Urbanová s ratolestmi z Berouna


10. 7. 2011 - Suchopárovi

Přeji hezký den,
chtěla bych Vám všem, dodatečně poděkovat velice. Každý den výborná kuchyně, příjemný personál, ve všem ochotna paní ředitelka Augstenová i její manžel, nejen ve standartních, ale i v nadstandartních přáních, jako bylo zařízení dortu k 60. narozeninám mého otce a našeho dědečka.
Moc se nám tam líbilo, rádi přijedeme znova, třeba příští rok, až bude slavit moje matka a naše babička 50 🙂. Jen jedinou připomínku bych snad měla a to na Vašem parádním trávníku, ty zaparkovaná auta, vím, že to asi nemáte jednoduché vysvětlit to některým návštěvníkům, konkrétně vedle našeho bungalovu z jedné strany německý občan, pod okny jiný občan. Mohl by radši sloužit dětem, parkoviště máte uspokojivé. 
S pozdravem
Suchopárovi


29. 3. 2011 - Halačkovi, Morava

Zdravím, 
Děkujeme moc za krásný pobyt u vás, byli jsme moc spokojeni se vším, hlavně s milým přístupem všech. 
Rádi se k Vám ještě někdy určitě podíváme.
Vaši návštěvníci z Moravy
Halačkovi


3. 3. 2011 - Petra Coelho

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za zaslání technického průkazu od našeho vozidla. Moc se nám u Vás líbilo. Přeji hezký den,
Petra Coelho


21. 2. 2011 - Petr Novák, Fontana Watercoolers s.r.o., Praha

Dobrý den,
po návratu mých kolegů z víkendu musím konstatovat, že se akce líbila. Tímto děkuji Vám i celému týmu v místě za zajištění bezchybné organizace.
Petr Novák, vedoucí obchodního oddělení, FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.,Praha 4

Reference 2010

15. 9. 2010
Srdečný pozdrav s milými vzpomínkami na celý kolektiv Vašeho hotelu, s poděkováním za vzornou obsluhu, výborné jídlo a vůbec za všechno, Vám všem z naší milované Vysočiny posílají manželé
Mrkosovi se Ždáru nad Sázavou

2. 6. 2010
Musim pochvalit vas hotel za celkovy servis pro ubytovane, at je to prjemny personal, ci skvele jidlo.
Doufam, ze se sem nekdy opet vratime. Dekuji a preji spoustu hostu.
sejam@centrum.cz

Reference 2009

21. 12. 2009
Děkujeme za přání a taky Vašemu kolektivu přejeme hodně a hodně zdravíčka a štěstíčka do nového roku a hodně spokojených rekreantů ,jako jsme byli my .Byla to naše nejkrásnější dovolená v životě v ČR. Děkujeme Widhalmovi

12. 6. 2009
Dobrý den, chtěli bychom všem poděkovat za perfektní organizaci a vstřícnost při našem workshopu 10. - 11. 6. 2009.
Děkujeme!
S pozdravem, Lucie Kyselová, Finance a účetnictví, E.ON Česká republika, s.r.o.,České Budějovice


13. 4. 2009
Dobrý den,
V letošní zimní sezóně jsem u vás strávil příjemný týdenní pobyt. Chtěl bych se informovat na cenu na týden s polopenzí v červenci nebo srpnu.
S pozdravem
Martin Šubrt, redaktor publicistiky, Z1

Reference 2008

2. 8. 2008
Děkujeme milému personálu za vstřícnou obsluhu.
Rodina Vašíčkova, Praha

1. 8. 2008
Minulý týden jsem strávil na Lipně v EA Hotelu Na Jezeře a chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za příjemně strávený pobyt a poblahopřát k dobrému hotelovému týmu - vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti, všichni byli moc milí a jakékoliv požadavky plnili hned a s úsměvem.
Ještě jednou díky a určitě Vás budu doporučovat známým a kamarádům!
S pozdravem a snad brzy na viděnou,
Marek Chmátal 
Director of Sales&Marketing of Clarion Congress Hotel Prague****
 


5. - 7. 6. 2008
Dobrý den, 
rád bych Vám poděkoval za Váš skvělý a nadstandardní přítup při plánování akce. Děkuji a přeji krásný den. Doufám, že brzy společně opět naplánujeme podobnou akci. Poděkování samozřejmě patří rovněž celému personálu hotelu, byli skvělí!
Petr Hosek, Director, Event Partner


27. 1. 2008
Rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům tohoto hotelového zařízení, za skvělé služby a milé vystupování.
Manželé Souhradovi, Dobřany

Speciální nabídky